Easy Reject

Easy Reject 1.10_

Blokuj niechciane rozmowy i wiadomości SMS

Zalety

  • Prosta konfiguracja
  • Blokada rozmów i wiadomości SMS
  • Import kontaktów

Wady

  • Brak opcji czasu blokady
  • Nie można blokować jedynie rozmów lub jedynie SMS z danego numeru

Bardzo dobry
8

Easy Reject to aplikacja pozwalająca zapomnieć o nieprzyjemnych rozmowach. W prosty sposób pozbędziesz się telefonów od akwizytorów, porzuconych kochanek i kochanków, windykatorów czy szefów.

Największym problemem przy odrzucaniu takich rozmów czerwonym przyciskiem telefonu jest fakt, że osoba po drugiej stronie linii wie co się dzieje. Easy Reject rozwiązuje ten problem odtwarzając sygnał zajętości kiedy nie chcesz odebrać czyjegoś telefonu. Program potrafi też odrzucić niechciane wiadomości SMS.

Konfiguracja Easy Reject jest bardzo prosta. Wystarczy zdefiniować numery telefonów, które mają być automatycznie odrzucane. Można je wpisać ręcznie, zaimportować z listy kontaktów oraz z rejestru ostatnich rozmów. Jest też opcja odrzucania rozmów z ukrytymi numerami. Wybrane numery są wyświetlane na liście Easy Reject, gdzie można je łatwo blokować i odblokowywać.

Funkcja blokowania SMS w Easy Reject sprawia, że są one usuwane bez żadnego sygnału ze strony telefonu. Niestety aplikacja działa na zasadzie wszystko albo nic. Nie można zablokować tylko rozmów, albo tylko wiadomości SMS z danego numeru.

Easy Reject to prosty sposób na pozbycie się nieprzyjemnych rozmów. Szkoda, że działa tylko w telefonie komórkowym.

Najczęściej pobierane Biznes i produktywność na symbian

Więcej
Easy Reject

Download

Easy Reject 1.10_

Opinie użytkowników o Easy Reject